czwartek, 3 grudnia 2015

Tajemny ogród dla wtajemniczonych. Luksus w standardzie.Tajemnego ogrodu chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Tym razem, słynna kolorowanka wraca do nas w uszlachetnionej wersji. Dla smakoszy, kolekcjonerów i każdego, kto uwielbia wypełniać kolorem czarno-białe rysunki.

W ulepszonej wersji kolorowanki rysunki wydrukowane są tylko na jednej stronie, na przyjemnie grubym papierze, dzięki czemu żaden cienkopis lub dobrze zatemperowana kredka nie przebije się na drugi rysunek. Sprawdzone. Zatroszczono się jednak o wyjątkowych niedowiarków i w komplecie Tajemnego ogrodu pojawiła się gruba tektura, która świetnie się spełnia w roli podkładki. Kolejnym atutem jest możliwość bezpiecznego wyrywania stron. Dzięki temu najpiękniejsze rysunki można podarować komuś w ramach prezentu zrób to sam, udekorować nimi pokój lub trzymać w szufladzie, tak na pamiątkę, dla wnuków. 

Wyrywane strony, bardzo gruby papier i duży format książki sprawiają, że koloruję z jeszcze większą przyjemnością, a Tajemny ogród dla wtajemniczonych wyznacza nowy standard kolorowanek.

Spotkałam się z opinią, że Tajemny ogród dla wtajemniczonych to wydanie ekskluzywne. Trudno mi się z tym zgodzić, dla mnie tak właśnie powinna wyglądać kolorowanka, z której wyśmienicie się korzysta. Luksus przyjemnego kolorowania w standardzie.