poniedziałek, 5 grudnia 2016

100 zabaw z królikiem KazikiemNie wiem, czy faktycznie zabaw jest aż 100, nie pokusiłam się o liczenie, ale zestaw jest bardzo dobrze zorganizowany. Książka z zadaniami utrzymana w tematyce ogródkowo-króliczej, do tego 30 dwustronnych kart i flamaster suchościeralny.
Kapitalna sprawa! Swoją drogą nie może być inaczej, skoro zestaw jest sygnowany przez samego Kapitana Naukę:) Poza oczywistymi walorami edukacyjnymi i estetycznymi jest coś jeszcze, coś nie do przecenienia- zestaw jest wielokrotnego użytku. Piszesz, ścierasz, rysujesz ścierasz, kreślisz, ścierasz...i tak do zdrętwienia ręki lub w przypadku brzdąców, do czasu, gdy coś innego nie przykuje ich uwagi. 


"100 zabaw..." przeznaczone jest dla dzieci 4-5 letnich. To do ich poziomu dostosowane są zadania językowe, logiczne i matematyczne. Dzieci w zbliżonym przedziale wiekowym najpełniej wykorzystają króliczy potencjał. Zapewniam Was jednak, że 2,5 latka jest zachwycona zmywalnymi kartami a flamaster jest w użyciu codziennie. Książka spokojnie sobie czeka, aż  młoda czytelniczka do niego dojrzenie, natomiast karty, co prawda nie do końca zgodnie z przeznaczeniem, ale w użyciu są już dziś. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz